O czym świadczą bóle pleców?

Dobry wieczor od paru dni bolą mnie plecy najbardziej po lewej stronie jak kończy się krengosłup jest to kłujący ból,promieniujacy miałam usg jamy brzusznej i wyszedł piasek na nerkach,czy te bole mogą być od nerek? mam tez takie drgania miesni w roznych części ciala to na rece,nodze,na klatce piersiowej co to za drżenia?Dziekuje

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Przedstawiane przez Panią objawy nie wskazują jednoznacznie na jakiekolwiek rozpoznanie wykluczające inne możliwości. Zbyt mało danych. Niezbędne bezpośrednie badanie lekarskie.