O czym świadczy mój wynik biopsji?

Witam, pisze po raz drugi. Znaleziono u mnie guzek w piersi ok 1cm okazalo sie po biopsji ze to zmiana lagodna. Ale borykam sie tez z problemem pachy. Tam z kolei usg opisano. Nieregularna hypoechogenna struktura ok3cm. Poczym wyslano mnie na biopsje. Teraz dostalam wyniki. Z piersia jest okey. Ale z pacha kazali mi sie pokazac po raz kokejny na usg za miesiac wynik biopsji zostal opisany w ten sposob...bac wp_ w uzyskanym materiale cytologicznym znajduja sie liczne limfocyty wyrwane fragmenty tkanki tluszczowej oraz ziarniaki histiocytarne z komorkami olbrzymymi wielojadrowymi. Wniosek wezel chlonny? Ognisko nacieku zapalnego?z odczynem histiocytarnym. Konieczna kontrola obrazowa jesli zmiana sie powieksza to pobranie wycinka do badania histopatologicznego.....ja nic nie rozumiem prosze o wyjasnienie tego opisu ...I co mnie czeka. Pozdrawiam

Niestety na tę chwilę nic nie można powiedzieć, trzeba kolejne badanie bardziej dokładne zrobić i skorelować wynik z Pani stanem klinicznym o którym niestety nic nie wiem.