O czym świadczy śluz po seksie analnym?

Tydzień temu 1. raz miałem seks analny. Wszystko było ok. 2 dni pozniej z partnerem zrobiliśmy to znów. Po seksie rano nie było żadnych dolegliwości oprócz malego pieczenia odbytu jednak dzien pózniej pojawił sie ból odbytu i śluz. Mam problemy z wypróżnianiem, towarzyszy mu ból, oddawanie moczu rownież jest utrudnione. Kolor moczu raz jest słomkowy raz pomarańczowy. Mam też objawy grypy: ból kości, gorączka, dreszcze, ból gardła. Czy należy odczekać przed wizytą u lekarza czy zgłosić się już?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze w tego typu objawach nalezy się zgłosić do lekarza POZ