Obniżone libido przy stosowaniu suplementów diety

witam mam 32 lata 195cm wzrostu /127 kg wagi. ćwicze na siłowni juz od b.dawna oraz urzywam róznych suplementow(białka, kreatny itd) czy po bardzo długim stosowaniu suplementacji zoga zajsc jakies zaburzenia chormonalne? mam bardzo słabe libido ,bardzo słaby popend pluciowy -czy jest to przyczyna stosowania suplementow diety czy juz wiek. Dodam iż mam problemy łóżkowe, ;-( Czy najlepiej było by sie udac do specjalisty. z gory dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry!

Niskie libido może być zarówno Pana cechą indywidualną, efektem stylu życia (w tym dużej aktywności fizycznej i suplementacji), objawem innych zaburzeń i chorób, jak i mieć związek z historią dotychczasowego życia (także seksualnego). Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych (m.in. oznaczenie poziomu hormonów, badania ogólne).

Proszę osobiście zgłosić się do lekarza seksuologa, szczególnie jeśli pojawiają się także zaburzenia erekcji.

Pozdrawiam!