Obniżone libido, lęk przed seksem u 32-latka

Witam, ostatnio bolą mnie od dłuższego czasu plecy (odcinek lędzwiowy - robiony miałem RTG). Ortopera zapisał mnie na masaże, ktore były rok do przodu wiec poszedłem prywatnie na rehabilitacje. Mam dziwne mrowienie w nogach/mosznie. Obnizone libido, brak podniecenia.. tak jakby lęk przed czym kolwiek co zwiazanego jest z seksem, po ostatnim nie udanym stosunku. Mam 22 lata. Proszę o pomoc,bo juz nie wiem co robić..

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, aby lepiej zrozumieć Pana sytuacje, odkryć jej przyczyny i wspólnie poszukać możliwych rozwiązań.

Pozdrawiam!