Odchudzanie po urazie kolana

mam 18 lat 172 wzrostu i zawsze byłam szczupła ale po operacji kolana (rekonstrukcji więzadła) moja aktywność fizyczna spadła a waga rośnie trwa to już półtora roku i doszło do tego że ludzie myślą że jestem w ciąży... chciała bym w końcu zacząć chudnąć ale wolała bym zacząć bardziej od diety niż ćwiczeń, chodzę na spacery ale wgl nie mam kondycji chciała bym najpierw schudnąć ograniczając jedzenie i jestem w stanie zrezygnować ze wszystkiego dosłownie byle by w końcu poczuć się znowu dobrze.

Witam,

Proponuję udać się do dietetyka w swoim miescie poniewaz najlepiej jest podejść do odchudzania od wskazania błędów żywieniowych - nie zawsze jest konieczność układania restrykcyjnej diety. Poza tym po 1,5 roku od operacji spokojnie powinna Pani wrócić do aktywności fizycznej - pacjenci wracają po 6 miesiącach. Pytanie dlaczego u Pani tak dlugo to trwa? W razie pytań zapraszam www.dualmed.pl