Oddychanie przez usta w nocy i nawracający katar u 2-latki

Witam.Moja córka ma 2 lata,od prawie roku w czasie snu oddycha przez buzię i chrapie tak jakby miała problem z oddychaniem przez nos.W dodatku powraca jej cieknący katar i żadne kropelki nie pomagają.Gdzie się zgłosić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności proponuję zgłosić się do swojego pediatry. On dalej pokieruje procesem diagnostycznym.