Opaska uciskowa przy tłuszczaku pod stopą

Mam tłuszczaka pod stopą.,w pobliżu nerwu stwierdzony rezonansem z kontrastem.Czy ucisk na stopę w czasie chodzenia może zmienić na niebezpieczny charakter tego guza?mam opaskę dodatkowo uciskową II stopniaZmiana daje dolegliwości drżenia nerwa, uczucie ciepła, przy wysiłku bolesność stopy i podeszwy,okolic palucha.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Obciążanie zmiany nie powinno zmienić jej charakteru. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.