Operacja wrzodów dla osoby z problemami serca

Witam, chcialabym sie dowiedziec czy jest mozliwa operacja wrzodow dla czlowieka w wieku 83 lat z problemem serca ( komory lewego przedsionka) i powiklanaimi kregoslupa. Wydaje mi sie to troche dziwne ze w dzisiejszych czasach lekarze boja sie podejmowac takich operacji. Z gory bardzo dziekuje. Z powazanie Roza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwość jest, jednak zawsze przed zabiegiem ocenia się ryzyko dla pacjenta. Nie znam dokładnych danych z historii choroby więc nie mogę się wypowiedzieć bardziej dokładnie w tej sprawie.