Opis USG tarczycy u 34-latki

Witam Robiłam ostatnio USG tarczycy nie wiem co może oznaczać ten opis: Oba płaty trczycy wykazuja na niejednorodną echogenicznośc miazszu i wyraźnie wzmżony przepływ. Płat prawy o wymiarch 22x18x55 , lewy 21x18x55 . w obu płatach tarczycy obecne sa liczne nieregularne obszary o wyraźnie obniżonej echogeniczności . Dziękuję za pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, wskazana jest konsultacja z endokrynologiem, konieczne jest wykonanie dalszych badań, w tym badania oceniające poziomy hormonów tarczycy w surowicy krwi. Pozdrawiam.