Opuchlizna i problemy ze zginaniem po urazie palca

Chciałabym zasięgnąć porady. Dwa miesiące temu uderzyłam się w palec. Przez ten czas miałam go usztywnionego. Cały czas bolał. Teraz byłam na RTG i lekarz mówi, że nic nie widać. Dostałam skierowanie do ortopedy a on gdy nie mogłam zginać tym palcem zgiął go i teraz mocno boli i jest spuchnięty. W załączniku dołączam zdjęcie rentgena. https://goo.gl/wOhDK6

Witam,
proponuje maści np Lioton 1000, zimne okłady i oszczędzanie palca. W razie utrzymywania się objawów kontrola ortopedyczna (może delikatniejsza:)