Opuchlizna i zaczerwienienie stóp u kobiety

Witam Od kilku tygodni zauważyłam ,że moje nogi puchną ,palce u rąk jak i u nóg są również obrzmiałe.Idąc dłuższą trase pieszo stopy w czerwone ,ale żadnego bólu nie odczuwam.Idąc dzisiaj do apteki myślałam ,że to zatrzymanie wody w organizmie ,ale pani farmaceutka wywnioskowala po rozmowie ,ze skoro pije dużo nie powinno być to zatrzymanie wody w organizmie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma to związku z cyklem miesiączkowym? Żylaki? Proponuję sprawdzić też tsh.