Opuchnięcie palców i nadgarstków

Witam, Puchną mi palce i nadgarstki, miałam ból w lewym nadg.bóle głowy, zapal.osierdzia po grypie i dwa razy stan zapalny dr. moczowych. Wykonano badania:ANA 1:2560 typ św.jąderkowy, rentgen dłoni,stóp,kl.piersiowej-bez zmian,anty-SS-B -ok., anty-SS-A -ok.,anty dsDNA -ok,anty Jo-1 -ok,badanie moczu-ok,badanie krwi-nieznaczne podwyższenie gran.kwasochł.(6%),OB-4,IgE 491,5U/ml(norma

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z reumatologiem.