Opuchnięte i zaczerwienione palce u stóp

Witam mam 73 lata i od kilku miesięcy mam opuchnięte ,zaczerwienione i opuchnięte palce lewej stopy oraz piętę.Od jakiegoś czasu rwący ból uniemożliwia sen.Lekarz rodzinny skierował mnie do chirurga.Przepisane leki nie pomagają,cukier mam w normie i nikt nie potrafi powiedzieć co to może byc za choroba.Proszę o pomoc i podanie nazwy specjalisty który by mi pomógł.Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, proszę się udać na początek do chirurga naczyniowego w celu wykonania badania USG Doppler kończyn dolnych. Pozdrawiam.