Osłabienie i strach po przebudzeniu a depresja

czy to depresja gdy w dzien jestem oslabiona a wieczorem juz jest lepiej?mam dziwne ataki jak sie budze boje sie.

Witam. Mogą to być objawy towarzyszące depresji, jednak aby zdiagnozować problem musi Pani udać się do psychologa, psychoterapeuty (jeśli chciałaby pani podjąć terapię) lub psychiatry (leczenie farmakologiczne). Warto również zbadać ogólnie swoje zdrowie, ponieważ są choroby somatyczne, które mogą dawać objawy depresyjne czy lękowe. Pozdrawiam.

Objawy, które Pani opisuje mogą wiązać się z depresją. Na pewno warto w tej sytuacji zgłosić się po pomoc do psychiatry i psychologa. Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam