Osłabienie, nadciśnienie, stres a morfologia krwi

Witam. od jakiegoś czasu czuje osłabienie, leczę się na nadciśnienie,ostatnio mam sporo stresów.Temperatura ciała od kilku dni do 37st. C. Wykonałem więc podstawowe badania(cukier, mocz, cholesterol,morfologia), wszystkie wyniki są w normie, poza wbc które przy normie do 10 u mnie wynosi 10,3,a także mam podwyzszone neutrofile,norma do 6, u mnie 7, procentowa ilosć neutofili jest w normie.Wizyta u lekarza na dniach,lecz nie daje mi to spokoju.Pozdrawiam i czekam na interpretacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o infekcji ale np juz przebytej. Proponuje ponownie udać się do lekarza Jeżeli nadal będzie osłabienie,