Owsiki i problemy ze snem

Ponad dwa tyg temu zostaly u mnie zdiagnozowane owsiki, w tym okresie tez zauwazylam nie wystepujace wczesniej problemy ze snem, zmaczenie. Nie ważne o ktorej porze bym sie położyła, zawsze jak wzegarku budze sie o 7 mimo ze nie spałam wystarczajaco długo. Dzieje sie to własnie od czasu kiedy zauwazylam owsiki. Zaraz na drugi dzien jak je zauwazylam dostalam pierwszą tabletkę i po 2 tyg. następna. Od drugiej tabletki minął już ok. tydzien jednak problemy ze spaniem są dalej..jak można mi pomóc?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
prosze sie z tym problemem zwrocic do gastrologa, ktory skutecznie przeleczy Pania. Mozna tez poszukac lekarza w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej Tropikalnej w Gdyni. Pani budzenie moze byc zwiazane ztym, ze owsiki nad ranem skladaą jaja i skutecznie wybudzaja ze snu. Po przeleczeniu problem powinien zniknąc. Jesli tak sie nie stanie tzn. ze trzeba sie przyjżec jak wygląda Pani sen-terapia zaburzen snu.
Pozdrawiam!