Kłopoty ze snem u osoby chorej na padaczkę

Jestem osobą chorującą na padaczkę i mającą problemy ze snem. Mógłbym dostać poradę, jak walczyć u takiej osoby z kłopotami ze snem? Dotychczas na 2 godziny przed snem brałem m****, a teraz chcę przejść na l**** . Czy oddziałów Ośrodka Medycyny Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie poza Warszawą nie ma w innych dużych miastach?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Proszę o bardziej szczegółowy opis, na czym polegają problemy ze snem, od kiedy występują. Ile godzin dziennie Pan sypia, o której godzinie kładzie się Pan spać, po jakim czasie Pan zasypia, czy sen jest ciągły, czy w jego trakcie pojawiają się jakieś niepożądane objawy, jak wygląda Pana aktywność w ciągu dnia, jakie leki Pan stosuje i w jakich dawkach?

Listę ośrodków leczenia zaburzeń snu znajdzie Pan poniżej.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Zaburzeń Snu, Bezdechu Sennego i Chorób Układu Oddechowego, Ul. Mazowiecka 6/8, 92-216 Łódź, Tel. (042) 6177777, http://usk4.umed.lodz.pl/index.html

Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski Poradnia Leczenia Zaburzeń Snu, ul. Nowowiejska 27, 00-665 Warszawa, Telefon: 022-8252031, http://www.szpitalnowowiejski.pl

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy Poradnia Leczenia Zaburzeń Snu, ul. Grunwaldzka 68, 80-244 Gdańsk, Tel. +48 (058) 3446049, http://www.lekarze-specjalisci.pl/stronadom.html

Szpital Dębinki Poradnia Zaburzeń Snu, ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, Tel. (058) 3492000

Z pozdrowieniami