P-ciała p/wirusowi różyczki IgG metodą ECLIA

Witam, w badaniu p-ciała p/wirusowi różyczki IgG metodą ECLIA wynik wyszedł mi >500 IU/ml, (zakres referencyjny ujemny <10.0, dodatni >=10,0). z zakresu referencyjnego wynika że jest on dodatni więc chyba przeciwciała mam ale martwie się aż tak wysokim wynikimem.. do tego toxoplasma gondii IgG wyszło mi <0,13 IU/ml czy te wyniki oznaczają, że jestem odporna?

Wynik badania poziomu przeciwciał p/wirusowi różyczki świadczy o odpornosci nabytej w wyniku szczepienia badz przechorowania choroby. Poziom nie budzi niepokoju.
Co do Toxoplazmozy- nie miala Pani z nia kontaktu w sensie przechorowania-zatem nie jest też Pani odporna na tą chorobę. W ciązy nie powinno być kłopotów:)
Pozdrawiam
Ewa Rybicka