Papkowaty i brudzący kał oraz odbijanie

od kilku lat mam papkowaty brudzący kał robiłam badanie w kierunku helicobakter i lamblii i po antybiotykach wyniki sa w normie lecz w dalszym ciagu niema poprawy jem reguralnie nie pale nie pije i wczesniej nie mialam tego typu objawow. kilka razy odbilo mi sie kwasem z zoladka jakie powinnam wykonac badania? 6 lat palilam i niezdrowo sie odzywialam co mi dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza do,lekarza gastroenterologa, po badaniu bedzie mozna okreslic,odpowiednie dalsze postepowanie.