Pęknięcie krwiaka jamie brzusznj w 10 tygodniu ciąży

Panie doktorze jeśli krwiak jest w jamie brzusznej a nie w macicy on pękł i dla tego plamię ale z dzieckiem jest ok jestem w 10 tygodniu ciąży proszę mi tylko napisać czy mogę być spokojna o dziecko skoro wczorajsze usg pokazało ze żadne plamienie nie pochodzi z macicy ani z worka owodniowego bardzo proszę mi troszkę pomoc i wyjaśnić moje obawy bardzo dziękuję Beata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu można wnioskować iż ciąża nie jest zagrożona. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.