Petting a spóźniająca się miesiączka

Witajcie. Uprawiałem z dziewczyną petting, w naszym przypadku było to zadowalanie siebie nawzajem ("69"). W pewnym momencie miałem nie pełny wytrysk i lekko przesunąłem członka, zaczęliśmy kontynuować. I tutaj moje pytanie, jeśli przed ponowną zabawą miałem ręce na kocu, potem na jej ciele i dopiero przy pochwie, może dojść do zapłodnienia? Dodam, że nie wkładałem palców do środka i prawdopodobnie nie miałem nawet nic na palcach, tylko człowiek z nerwów przestaje pamiętać, ale raczej do takiego głupstwa bym się nie posunął bo zawsze uważamy. W tracie tego pocałowaliśmy się raz w usta... i potem znowu zanurkowałem :) Dziewczynie spóźnia się okres 9 dni. Przed miesiączka brała antybiotyk i miała wysoką gorączkę. W międzyczasie wielokrotnie dochodziło do stresowych sytuacji (kłótnie) i ostatnio nie wysypia się, od 06:00 na nogach (oraz wysiłek fiz.) Co może być tego powodem? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Trudno jest stwierdzić czy Twoja dziewczyna jest w ciąży-warto wykonać test ciążowy ewentualnie skonsultować się z ginekologiem, który ma możliwość zbadania i zrobienia USG.
Warto byś pamiętał, że w trakcie pettingu też może dojść do zapłodnienia, jeżeli kobieta jest w trakcie dni płodnych. Na nieregularność pojawiania się miesiączki mają różne czynniki: stres, dieta, wysiłek fizyczny, zaburzenia hormonalne, ciąża.