Petting i ryzyko przeniesienia plemników pod paznokciem do dróg rodnych

Nie jestem dziewicą.mój chłopak robił mi palcówkę.około 10 godzin wcześniej bawił się sam i spuścił się na ręce.mył potem ręce oraz dotykał innych rzeczy.boję się,że mimo wszystko plemniki mogły przeżyć pod paznokciem.był to 1 dzień po okresie(7 dzień cyklu-35-37dni.śluz mam biały,gesty,nie jest rozciągliwy,po czasie wpada w zółtawy kolor. za tydz/półtory powinnam mieć okres,czy to objawy zbliżającej się miesiączki?czy tego śluzu może być więcej ze względu na to,że nie jestem dziewica?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje znikome ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego zachowania. W razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty ginekologa.