Petting w dniach owulacyjnych

Ostatnio z partnerem mieliśmy naprawdę dziwna sytuację. Czy mój strach jest bezsensowny ? Otóż w dzień owulacji lub dzień przed partner poprosił bym pomacała jego członka, więc zrobiłam to. Na członku znajdował się preejakulat (nie było wcześniej wytrysku) chwilę potem, jakoś 4-5min przez przypadek dotknęłam swoich miejsc intymnych (nie do końca ale jednak okolice warg sromowych, gdzie mogło być dużo śluzu). Teraz przeżywam wielki stres i bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Uważam, że może Pani być spokojna (w sensie ciąży). Dla "świętego spokoju" można zrobić test ciążowy, ale w takim przypadku ciąża jest raczej wykluczona