Pieczenie i kłucie klatki piersiowej, osłabienie

Witam prosze o pomoc od dłuższego czasu mam dziwne objawy nie wiem co mam robic gdzie sie udac oto kilka z nich -bóle głowy codzienne -ból kosci i miesni w róznych miejscach na ciele -pieczenie i kłucie klatki -ból kregosłupa mam kifioze -ogólne osłabienie nawet po przespanej nocy czuje sie zmeczona mam zawroty głowy i zasłabniecia i kilki innych dolegliwosci robiłam bad.na bolerioze ale wynik ujemny prosze o pomoc dodam ze mam 30 lat i nie mam checi na nic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.