Pieczenie i swędzenie całej skóry podczas pracy przy komputerze

podczas pracy przy komputerze występuje u mnie pieczenie i swędzenie całej skóry, a także oczu i uszu. Utrzymuje się to jeszcze w kilka godzin po ukończeniu pracy. Ostatnio dokuczało mi to 8 lat temu, trwało ok. 2 lat, po czym przeszło i powróciło teraz. Czy może to być rodzaj nadwrażliwości na pole elektromagnetyczne i czy da się to jakoś zatrzymać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak podkreślić, że może być to związane z alergią na jakiś czynnik znajdujący się w okolicach komputera.