Pieczenie z tyłu głowy i mdłości

Witam. Od trzech tygodni odczuwam pieczenie z tylu głowy po stronie lewej. Dodatkowo robi mi sie niedobrze kilka razy dziennie. Badania z krwi i moczu wyszly ok. Byłam u lekarza rodzinnego ale ten stwierdził że mniemam żadnych objawów neurologicznych i kazał mi pić zioła na uspokojenie i pieczeniem się nie przejmować.

Witam! Mogą te objawy wynikać z zaburzeń nerwicowych, szczególnie jeśli badania laboratoryjne są w granicach normy. Nerwicami zajmują się psychiatrzy, psycholodzy i neurolodzy. Najlepiej zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego (nie jest wymagane skierowanie) tam z pewnością trafi Pan na psychiatrę i psychologa. Leczenie: początkowo psychoterapia z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI. Powodzenia. W. Łuczkowski.