Plamienie podczas trzeciego opakowania Bonadea

Witam serdecznie, od trzech miesięcy leczę się retinoidami i od pięciu miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne(pierw Dianę-35, aktualnie jestem na Bonadei). We wtorek zaczęłam kolejne, już trzecie opakowanie Bonadei. Okres skończył się gdzieś w okolicach poniedziałku - wtorku. Dzisiaj zauważyłam u siebie po raz pierwszy plamienie. Czym to może być spowodowane?

Przy zmianie tabletek dodatkowe plamienia nie są powodem do niepokoju, zwłaszcza przez pierwsze 3 miesiące stosowania. W razie wystapienia innych niepokojących objawów proszę skonsultować się z ginekologiem.