Podejrzenie naczyniaka po wypadku samochodowych

Po pobycie w szpitalu po wypadku samochodowym wykryto podejrzenie naczyniaka o wym.8x11 mm w stoku po stronie lewej oraz wypuklina centralno-prawostronna C5-C6 uciskająca worek oponowy. W ogóle nie wiem co to jest? Mam 21 lat.Czy to coś poważnego i czy to się leczy ? Czuje ucisk w kręgosłupie na wysokości piersiowej z prawej strony. Drętwieje mi też prawa ręka. Proszę o odpowiedz.

-naczyniak to "kłębowisko" nieprawidłowych naczyń. Wskazane jest wykonanie rezonansu głowy celem pogłębienia diagnostyki. Dalsze postępowanie zależy od wyniku, ale nie wydaje mi się, aby był do interwencji;
-wypuklina C5-6 to nic więcej niż dyskopatia, z tego powodu może drętwieć prawa ręka
-bóle kręgosłupa mogą wynikać ze skoliozy

Proponuję konsultację neurologa w miejscu zamieszkania.