Polipowate zgrubienie błony śluzowej w TK zatok

Odnośnie mojego poprzedniego zapytania:Tak mialam robioną TK zatok i wlasnie wyszło 'polipowate zgrubienie błony śluzowej w pr.zatoce szczękowej-4cm'. Jeden laryng.twierdzi ze to cysta drugi ze to polip i ogolnie mowia ze musze operować rowniez dlatego ze scieka mi katar po scianie gardla i mam tam powiekosze grudki chlonne oraz węzły.(moze to byc tez przez migdałki-sami nie wiedzą dlatego kaza usunac i migdaly i cyste)Czy polipy w zatoce szczekowej rowniez rakowieją?jesli tak to po jakim czasie

Proszę poddać się zabiegowi dla własnej wygody. Wreszcie odczuje Pani ulgę. Nie ma tu znaczenie prawdopodobieństwo przemiany nowotworowej. Nie operujemy wyłącznie nowotworów. Jest jeszcze spora liczba innych chorób.