Pominięcie tabletki Kontracept a odpowiednie działania

Witam. Stosuję 3 blister tabletek antykoncepcyjnych kontracept. Zapomnialam zazyc 2 tabletki oraz 9, obie przyjelam z 15-godzinowym opoznieniem. Czy powinnam przestac brac dalej tabletki i poczekac 7 dni, a 8 rozpoczac nowe opakowanie, czy dokonczyc to? Pierwszy raz spotkala mnie taka sytuacja, a na opakowaniu nie ma slowa, co robic w przypadku pominiecia 2 tabletek.

W tym przypadku należy stosować dodatkowe zabezpieczenie w czasie tego opakowania, nie robić przerwy na krwawienie i rozpocząć następne opakowanie i pamiętać o regularności przyjmowania.