Pomyłka w zakładaniu prezerwatywy a możliwość ciąży

Witam.Wspolzylem ze swoja dziewczyna 2 dni po miesiaczce.Tylko wystąpił maly problem przy zakladaniu prezerwatywy pomylilem strony tzn. Założyłem ja na lewą strone tak sie złożyło ze nie mialem drugiej,a nie chcialem ryzykowac stosunku bez zabezpieczenia albo jej odwracac wiec troszke sie namęczylem ale zalozylem ja na lewa strone.Stosunek byl wiec w prezerwatywie zalozonej na lewa strone i dodatkowo przerywany.Moje pytanie brzmi czy w opisanej sytuacji ryzyko ciazy jest duze?Z gory dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy to nie ma ryzyka ciąży.