Powiększone węzły chłonne, bóle kości i zawroty głowy u 19-latki

Witam, Mam 19 lat i od jakiś 3 tygodni czuje się dosyć słabo,mam powiększone węzły chłonne na szyi po prawej stronie, nawracające bóle kości,momentami są bardzo silne i po kilku minutach ustają,ostatnio kilka razy zemdlałam,mam zawroty głowy do tej pory... Ponadto niewielki wysiłek jest dla mnie strasznie męczący...chciałabym zapytać jaka jest tego przyczyna.. Pozdrawiam :-)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie mononukleozy. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.