Powiększony brzuch po operacji torbieli jajnika

Witam. Jestem po operacji torbieli na jajniku. Operacja była w marcu. Brzuch mialam plaski. A teraz Mój brzuch jest duży, jak piłka, jakbym była w ciąży. Nie mam wzdec. Wyprozniam się normalnie. Tylko jest przy tym lekki ból i prxy oddawaniu moczu tez. Z pecherzem jest ik bo robilam badania. A blizna też boli i swedzi. Nie mogę nosić upietych spodni bo ból blizny większy. Czy mam zgłosić się do lekarza?

Witam. Zdecydowanie powinna Pani zgłosić się do lekarza i wyjaśnić przyczynę powiekszenia obwodu brzucha. Konieczne jest również wykonanie usg.