Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku z pękniętą prezerwatywą, w której były ślady spermy

Witam. Cykl od kwietnia 2013 waha mi sie od 30 do 34 dni. Ostatni okres mialam 21.12.2013. Wraz z mężem kochalismy sie w 22 dniu cyklu. Gdy wchodzil we mnie pekla gumkana ktorej zauwazyl sladowe iloaci spermy zaraz po szybkim wyjsciu. Nastepnie kochalismy sie z nowa gumka. Jakie jest prawdopodobienstwo ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. BYły to najprawdopodobniej dni płodne więc szansa na ciążę istnieje.