Prawdopodobieństwo ciąży u dziewicy podczas dni niepłodnych

Mam 17 lat i jestem dziewicą (mogło dojść do przebicia błony palcem, lecz nigdy nie krwawiłam po czymś takim). Wczoraj mój chłopak włożył członka na dosłownie kilka centymetrów, może 5-6, bez zabezpieczenia, lecz nie doszło do wytrysku i mam dni niepłodne. Jednak obawiamy się, że mogło dojść do zapłodnienia , czy to możliwe?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.