Prawdopodobieństwo poronienia bez bólu i krwi

Witam!. Mam dziwną sytuację. Powinnam być w 7 tygodniu ciąży. W zeszła środę zrobiła BHCG i wynik potwierdził 6 tydzień a następnie 4 dni później czyli w niedziele po wizycie w toalecie stwierdziłam, że pływa tam coś co przypomina kijankę, ma ogonek jak kijanka i wzdłuż dwa płatki jak skrzydełka. Czy możliwe jest, poroniłam bez żadnych objawów czyli bez krwawienia czy bólu brzucha?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu ustalenia czy doszło do poronienia proszę wykonać kontrolne oznaczenie betaHCG. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się do lekarza.