Prawidłowa waga dla 22-latki

witam ile powinnam ważyc mając teraz 22 lata ,ważąc 49 kg i mając 181 cm??

Schematyczny zakres prawidłowej masy ciała według wskaźników to 60 - 80 kg, a idealna masa ciała to 62 kg. Pani masa ciała jest zdecydowanie za niska.

Witam, Pani masa ciała znajduje się poniżej normy. Zachęcam do konsultacji z lekarzem i/lub dietetykiem w celu zbadania stanu odżywienia.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska