Problem z chodzeniem przy dużej nadwadze

Witam mam duża nadwagę przy wzroście 169n waże prawie 100kg .Jest to dla mnie bardzo uciążliwe mam problem z wchodzeniem po schodach na górę,męczę się bardzo szybko ,mam wysokie ciśnienie ,biorę leki na niedoczynność tarczycy ale mój lekarz ostatnio nie zrobił mi nawet badania usg tylko przepisał euthyrox i kazał brać.mam poważne problemy z oddychaniem muszę kucac ,zeby złapać powietrze czy jest na to jakieś lekarsywo,pomoc ostatnio internistka ,do której sie udałam powiedziała ze nia ma czasu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam,
Proponuję zaczać od wizyty u dietetyka i redukcji masy ciała. Spadek wagi jest kluczowy w pozbyciu się opisanej przez Panią dolegliwości.