Problem z nabieraniem masy mięśniowej

Witam. Mam 18 lat 177 wzrostu i ważę 70 kg. Mam problem z nabraniem masy mięśniowej, 2 godz dziennie ćwiczę. Co jest nie tak ze mną?

Witaj, trzeba koniecznie przeanalizować Twoja dotychczasową dietę. czasami wydaje nam się, że dobrze się odżywiamy, bo kupujemy produkty renomowanych firm, unikamy tłustego itp. a w rzeczywistości to mogą być produkty o bardzo dyskusyjnej wartości odżywczej. A może po prostu za mało jesz i organizm nie ma z czego budować...

Polecam
http://www.fitdietetyk.pl/czytelnia/173/budowa-masy-miesniowej-2500-kcal/

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska