Problem z nadciśnieniem tętniczym

witam. mam problem z nadcisnieniem tetniczym. jest to nadcisnienie pierwotne poniewaz robiono mi wszystkie badania w kierunku nadcisnienia wtornego i wszystkie badania wyszly prawidlowo. Obecnie biore beto25, polpril5mg, i captopril12,5mg. jest niewielka poprawa, obiawy sa bardzo uciazliwe. Nie stresujac sie moja twarz jest czerwona. A podczas niewielkiego stresy jest krwisto czerwona twarz szyja i klatka piersiowa. Jak bym sie poparzyl. chce miec biala twarz tak jak z rana po przebudzeniu.sos

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza endokrynologa celem rozszerzenia diagnostyki. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.