Problemy z bezsennością u 43-letniej kobiety

WITAM,JESTEM 43 LETNIĄ KOBIETĄ .JEDNYM Z MOICH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH JEST BEZSENNOŚĆ-BUDZĘ SIĘ PARĘ RAZY W NOCY A NAD RANEM GDY PORA NA WSTANIE DO PRACY TO BYM SPAŁA,CO ROBIĆ?DRUGIM PROBLEMEM SĄ BOLĄCE STAWY RAMION ŁOKCI I RĄK.RANO MAM SPUCHNIĘTE DŁONIE I PALCE TRUDNO ZGIĄĆ W PIĘŚĆ,CZĘSTO CZUJE MROWIENIE W PALCACH ,CZY TO REUMATYZM?

Aleksander Ropielewski

Odnośnie problemów z zasypianiem mogę jedynie doradzić zachowanie prawidłowej higieny snu (przebywanie w pomieszczeniu do spania tylko w celu snu, niekładzenie się spać, jeżeli nie czuje się Pani senna, ustanowienie regularnych pór snu i pobudki, spanie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w umiarkowanej temperaturze i absolutny zakaz podsypiania podczas dnia). Jeżeli powyższe porady nie przyniosą oczekiwanego efektu konieczne jest zastosowanie leczenia i kontakt z lekarzem.