Problemy z dostosowaniem się do wymogów rzeczywistości

Dzień Dobry. Mam na imię Ola. Mam 33 lata. Moim głównym problemem są duże trudności w dostosowaniu się do wymogów, które stawia życie. Mimo dobrych chęci, zaangażowania, pracy terapeutycznej, farmakologii( leków przeciw depresyjnych ) wielu terapii jestem osobą, która nie może znaleźć pracy, a co najważniejsze utrzymać ją.

Dzień dobry. Czytając pani list odnoszę wrażenie, że podjęła pani wiele działań, aby poradzić sobie z życiem i w życiu. Ciekawi mnie jak długo pozostaje pani w terapii? Czasem terapia jest długoterminowa (nawet 8 letnia). Czasem musi długo trwać ze względu na rodzaj zaburzenia. Każdy bardzo indywidualnie przeżywa terapię i czerpie z niej zyski w różny sposób. Nie ma możliwości, by każdego człowieka traktować tak samo i przewidywać konkretne rezultaty. Czasem trzeba zmienić podejście terapeutyczne. Proszę się nie zniechęcać. Jest pani młodą osobą i wiele dobrego jeszcze przed panią. Pozdrawiam panią serdecznie i życzę pozytywnych zmian w pani życiu

Może dobrym pomysłem byłoby skorzystanie z pomocy coacha? W wielu placówkach bowiem można obecnie skorzystać z pracy tego specjalisty, który zajmuje się głównie pomocą w planowaniu kariery, odnajdowaniu motywacji, wyznaczaniu celów i dróg dojścia do nich,a tym samym poprawie samooceny, poczucia wartości, sprawstwa , a dalej jakości życia i satysfakcji z niego.