Problemy z jelitami po operacji pęcherzyka żółciowego

Jestem 10 dni po operacji pęcherzyka żółciowego. Dzisiaj miałam kolonoskopie, z powodu zaparcia. Trzymałam odpowiednią diete, miałam duży problem z oczyszczeniem jelita. Leki na przeczyszczenie wzięłam, jednak nie udało mi się oczyszczyć jelita, nie zadziałały odpowiednio. Rano podano mi wlewke, ale jelito bylo podczas badania wyraźnie zabrudzone. Badanie wykonano, płukano jelita na bierząco. Lekarka mówi, żeby badanie powtórzyć bo wynik ten nie może być 100% wiarygodny. Prosze o pomoc

Witam , jak wyobraża sobie Pani moją pomoc na odległość W-wa - Żywiec?! Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego! z.żurawski