Problemy z koncentracją, wypadanie włosów, tycie i zaparcia a wyniki badań

Witam. Od dłuższego czasu mam problemy z koncentracja, wypadają mi włosy, tyję choć nie jem więcej niz dotychczas, mam straszne zaparcia ( do toalety chodzę bardzo rzadko,i tylko po zastosowaniu środków przeczyszczających). Zrobiłam badania i takie są wyniki : glukoza we krwi 99 (norma 60-100), cholesterol całkowity 222 (115-190), żelazo 320 (37-145), TSH 0.642 (0.27-4.2), FT3 3.1 (3.1-6.8), FT4 13.7 (12.0 -22.0). Czy wyniki i objawy na coś wskazują?

Dzień dobry,

Proszę dodatkowo oznaczyć stężenie ferrytyny, transferyny oaz wykonać pełny profil lipidowy. Z wynikami proszę zgłosić się do lekarza. Wskazane jest dokładne zbadanie Pani i zebranie wywiadu lekarskiego, wówczas możliwe będzie postawienie precyzyjnego rozpoznania..

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz