Problemy z panowaniem nad swoim życiem

witam. conajmniej od miesiaca chce mi sie niemal codziennie plakac mimo, ze mam prace i dziewczyne. tyle, ze jest to umowa smieciowa, a z dziewczyna przestaje sie ukladac. nic mi sie juz nie chce. ani wstawac rano, ani golic, ani pracowac. mam coraz wieksze problemy z pamiecia (a pracuje na magazynie!). nie radze sobie ze stresem i wogole z zyciem. przestaje nad nim panowac. calkiem sie pogubilem. nie wiem jak zyc. prosze o sugestie co mam czynic. pozdrawiam.

Witam serdecznie, z tego co Pan pisze może wynikać, że Pan już depresję. Dodatkowo
wygląda na to, że jest pan poddany chronicznemu negatywneu stresowi.
Powinien Pan niezwłocznie udać się do psychoterapeuty. Dobry psychoterapeuta będzie
Panu mógł pomóc bez pomocy farmakologicznej i towarzyszącej jej niebezpiecznym skutkom ubocznym. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam Pana. Najważniejsze moim zdaniem to teraz znaleźć takie aspekty (nawet niewielkie) w Pana życiu, które wskażą, że nie stracił Pan nad nim kontroli i że nadal ma Pan na swoje życie wpływ. Opisane przez Pana doświadczenia z dwóch ważnych obszarów (zawodowego i bliskiej relacji) mogą powodować kontakt z przytłaczającymi emocjami. To z kolei może powodować uczucie braku kontroli i braku energii. Być może biorąc pod uwagę Pana sytuację zawodową może Pan skorzystać z pomocy psychologicznej w ramach NFZ. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/