Problemy z równowagą i brak koncentracji po paleniu marihuany

Pare dni temu palilem blanty z kumplami. Od samego poczatku faza byla bardzo mocna, wrecz nie przyjemna. Nigdy czegos takiego nie mialema pale juz 3 lata. Minely juz 3 dni od kiedy palilem. Caly czas jestem przymulony , co chwile bym spal a co najgorsze mam straszne zawiechy i zwolnione tempo ktore sie staje strasznie uciazliwe. Nie potrafie utrzymac rownowagi, teksty ktore czytam rozmazuja mi sie przed oczami. Moje pytanie brzmi czy to samo zniknie czy trzeba cos robic a jak tak to co ?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Ciebie objawy najpewniej mają związek z paleniem marihuany. Niestety nie napisałeś jak często palisz. Skoro ostatni raz paliłeś 3 dni temu to może być to wynik odstawienia (objawy odstawienne to jeden z objawów uzależnienia), co oczywiście nie oznacza, że powinieneś zapalić ponownie. Teoretycznie mogą być to jednak także objawy wynikające bezpośrednio z palenia. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.

Dzień Dobry Panu,

Polecałabym Panu pełną diagnostykę neurologiczną, neuropsychologiczną,
i okulistyczną, celem kontrolnej kondycji zdrowotnej Pana organizmu.

Z przesłaniem tylko dobrych wiadomości,
irena.mielnik.madej@gmail.com