Problemy z wypróżnieniem u 2-latki

Witam serdecznie. Mam 2 letnia córeczke która od kilku dni nie moźe zrobic kupki, byliśmy u lekarza dostaliśmy lek dubridat. Córeczka jak chce zrobic kupkę normalnie kłuca i po chwili sie prostuje i tak jest od 3 dni.. dostaliśmy skierowanie na badania krwi kału i sików, idziemy w środe bo mala ma katar. 1 raz sie zdarzylo od 2 lat ze mała nie moze zrobi kupi, źal patrzec jak dziecko cierpi. Dawaliśmy czopki syrop na przeczyszczenie i nic, Moźe ktos coś umie poradzić?

Problem wymaga dokładniejszego przyjrzenia sie sprawie, przez internet nie uzyska Pani adekwatnej porady. Nie wiemy, jak wyglada dieta dziecka, czy w ostatnim czasie nie rozpoczęli państwo treningu nocnikowego, czy wokół odbytu nie ma zmian itd, dlatego polecam postępować wedle zaleceń lekarza, ktory zna dziecko.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com