Progesteron i Clostilbegyt przy planowaniu ciąży

Witam serdecznie, mam problem z zajściem w ciążę. Z mężem staramy się o dziecko od stycznia tego roku. Mam 35 lat. Chodzę do ginekologa i wszystkie badania hormonalne z krwi mam dobre, owulacja jest. U męża wyniki badań na nasienie wyszły na 1 % i bierze suplement diety typu Proxeed Plus. A mnie ginekolog zaleciła tabletki hormonalne Progesteron i Clostilbegyt. Nie wiem co o tym myśleć....Proszę o pomoc jestem załamana i zniechęcona już.Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedziec konieczne jest zapoznanie się z wynikami męża.