Prośba o interpretację wyników krwi w 35. tc

Witam, jestem w 35 tc. Mam wyniki krwi bardzo dobre, za wyjątkiem glukozy (59) oraz cholesterolu (250). Przy czym zawsze miałam glukozę na czczo 70, a cholesterolu 140. Ciśnienie 120/80, tętno 80. W moczu nie odnaleziono glukozy, bilirubiny, białka czy azotanów. Ph 5,0; ketony 15; leukocyty 5-10;nabłonki płaskie, oraz bakterie d.liczne. Piję sok z żurawiny od 2 tygodni, a w diecie stosuję dużo owoców i warzyw, raczej unikam czerwonego mięsa. Proszę o interpretację.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Obniżony poziom glukozy oraz obecność ketonów w moczu wskazują, że nieprawidłowo Pani się odżywia, a konkretniej za mało Pani je! O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który zanalizuje Pani dietę oraz zaleci modyfikacje.